Wprowadzenie sklepu, rejestracja, logowanie oraz zamówienia.
Dodano: 2015-09-24
Jak można zauważyć w menu pojawiło się kilka nowych zakładek oraz górny pasek umożliwiający logowanie oraz rejestracje.
W zakładce Sklep znajduje się lista towarów, oraz informacji o nich, możliwości ich zakupu dostępna jest po zalogowaniu.
Na dzień dzisiejszy posiadamy dwie opcje odbioru towaru: odbiór w sklepie (Lublin) oraz wysyłka pobraniowa.
Start wersji beta nowego serwisu oraz nadchodzące zmiany
Dodano: 2014-10-20
Witam,
jak widać na naszej stronie nastąpiły diametralne zmiany, a to dopiero początek! To co aktualnie można zobaczyć jest przedsmakiem tego co nastąpi w przyszłości. W niedługim czasie zostaną dodane kolejne funkcje naszego serwisu między innymi:
sklep online, w którym to bez żadnych problemów będzie można zrobić zakupy.
Następną innowacją będzie opcja sprawdzenia stanu serwisowanego cb-radia na naszej stronie.
To jedynie kilka z nadchodzących zmian. Więcej informacji w kolejnym newsie!
Informacje:
Przy zakupie cb-radia, nawigacji lub innego przedmiotu sprzedawanego w naszym sklepie przyznawana jest zniżka na serwis w wysokości pięciu procent od całkowitej ceny usługi.
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Podstawowe informacje na ten temat, mogą zostać znalezione w sekcji Polityka prywatnosci.
W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Więcej szczegółów w naszej Polityce plików cookie.