Sklep jest aktualnie w wersji beta, w razie problemów prosimy o kontakt.
Sklep:
Wkrętak precyzyjny T 4x50mm T66191
Ocena:
 ?
0
głosów
Aby zakupić przedmiot, należy sie zalogować.
Informacje:

Wkrętak precyzyjny T 4x50mm T66191

Dzięki wykonaniu ze stali z domieszką chromu i molibdenu (Cr-Mo) charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Ergonomiczne rękojeści wykonane są z odpowiednio wyprofilowanego tworzywa umożliwiającego pewny uchwyt nawet dla wilgotnych dłoni. Dodatkowo obracające się niezależnie od reszty uchwytu głowice ułatwiają wkręcanie/wykręcanie śrub bez konieczności uciążliwego wyjmowania wkrętaków do ponownego ustawienia dłoni.

Średnica końcówki4 mm
Zasięg wkrętaka50 mm

Recenzje użytkowników

Brak recenzji.

Komentarze

Brak komentarzy.
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Podstawowe informacje na ten temat, mogą zostać znalezione w sekcji Polityka prywatnosci.
W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Więcej szczegółów w naszej Polityce plików cookie.