Sklep jest aktualnie w wersji beta, w razie problemów prosimy o kontakt.
Sklep:
Zasilacz do taśm LED LEXTON, 12V/3A.
Ocena:
 ?
0
głosów
Aby zakupić przedmiot, należy sie zalogować.
Informacje:

Zasilacz do taśm LED LEXTON, 12V/3A.

Zasilacz impulsowy znakomicie współpracuje z oświetleniem LED.
Idealnie nadaje się do zasilania wszystkich rodzająw taśm LED oferowanych w naszym sklepie. Współpracuje również z kontrolerami do taśm RGB, również dostępnymi w naszej ofercie.
Pobór mocy zasilanego oświetlenia nie może przekraczać podanej mocy znamionowej zasilacza. Podana moc znamionowa jest wartością maksymalną, jaką zasilacz jest w stanie obsłużyć.
Napięcie zasilania:100 - 240V, 50/60Hz
Napięcie zasilania:12V, 3A
Wtyk DC:5.5 x 2 mm

Recenzje użytkowników

Brak recenzji.

Komentarze

Brak komentarzy.
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Podstawowe informacje na ten temat, mogą zostać znalezione w sekcji Polityka prywatnosci.
W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Więcej szczegółów w naszej Polityce plików cookie.