Sklep jest aktualnie w wersji beta, w razie problemów prosimy o kontakt.
Sklep:
Radio CB GAMMA I
Ocena:
 ?
0
głosów
Aby zakupić przedmiot, należy sie zalogować.
Informacje:

Radio CB GAMMA I

GAMMA I-AM to radio o niewielkich gabarytach, z jednym rodzajem modulacji AM. Wyposażone w dobrze i skutecznie działające filtry NB i ANL. Zgrabny, niewielki mikrofon - z przełącznikiem kanałów. Estetycznie wykonany panel frontowy z segmentowym wyświetlaczem.Proste ale bardzo wygodne w użyciu radio i co najważniejsze - bardzo przyzwoicie działające, posiada świetne parametry odsłuchowe i nadawcze, a jednocześnie jest dziecinnie prosty w obsłudze. Cechuje go również przystępna dla każdego użytkownika cena.

W skład zestawu wchodzą :

radiotelefon GAMMA I AM
komplet uchwytów do zamocowania radia i mikrofonu
polska instrukcja
homologacja - deklaracja zgodności
12 miesięczna gwarancja
Filtr ANL/NBTAK
ModulacjaAM
Ilość kanałów40
Moc nadawania4 W
Selektywność<60 dB
Czułość1 mV
Pobór prądu250 mA
Wyświetlacz kanałówTAK LCD
Wyjście na głośnik zewnętrznyTAK

Recenzje użytkowników

Brak recenzji.

Komentarze

Brak komentarzy.
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Podstawowe informacje na ten temat, mogą zostać znalezione w sekcji Polityka prywatnosci.
W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Więcej szczegółów w naszej Polityce plików cookie.