Sklep jest aktualnie w wersji beta, w razie problemów prosimy o kontakt.
Sklep:
Radio CB INTEK M-130 PLUS
Ocena:
 ?
0
głosów
Aby zakupić przedmiot, należy sie zalogować.
Informacje:

Radio CB INTEK M-130 PLUS


INTEK M-130 PLUS to nowość w gamie sprzętu tego producenta. Radio posiada dobrze znaną funkcję ASC czyli automatyczną blokadę szumów. Po raz pierwszy w sprzęcie z tej półki cenowej producent zastosował regulację czułości odbiornika RF-Gain, tym samym mamy możliwość regulowania siły sygnału docierającego do odbiornika naszego radia. Dodatkowo radio posiada dobrze działający filtr ANL oraz dwa rodzaje emisji: AM i FM.

Funkcje:

ASC automatyczny reduktor szumów (squelch)
ANL filtr przeciwzakłóceniowy
RF-gain regulacja czułości odbioru
Trzypozycyjny niebieski wyświetlacz LCD
8 BAND w tym drugi polski band 1W w AM
MULTISTANDARD zaprojektowany zgodnie z normami każdego kraju UNI Europejskiej (łatwe ustawnie standardów częstotliwości innych krajów UE)
Elektretowy mikrofon wysokiej jakości
3W głośnik
Miękki kabel mikrofonowy typuRecenzje użytkowników

Brak recenzji.

Komentarze

Brak komentarzy.
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Podstawowe informacje na ten temat, mogą zostać znalezione w sekcji Polityka prywatnosci.
W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Więcej szczegółów w naszej Polityce plików cookie.