Sklep jest aktualnie w wersji beta, w razie problemów prosimy o kontakt.
Sklep:
RADIO CB LAFAYETTE ERMES PRO NE
Ocena:
 ?
0
głosów
Aby zakupić przedmiot, należy sie zalogować.
Informacje:

RADIO CB LAFAYETTE ERMES PRO NE

ERMES Lafayette to nowoczesny i bardzo estetyczny radiotelefon CB o wielu dostępnych funkcjach Ręczna i automatyczna (ASQ) kontrola blokady szumów Pojemnościowy mikrofon z przyciskiem kontrolnym ASQ Rozbudowane filtry redukcji szumów i trzasków Duży, przejrzysty wskaźnik mocy nadawania i sygnału odbieranego Czytelny, wielofunkcyjny wyświetlacz LCD bursztynowego koloru 2 funkcje przypisane do każdego przycisku Wyświetlana częstotliwość lub numer kanału Wygodne, podświetlane pokrętła regulacji Sygnalizacja dźwiękowa przy włączaniu i wyłączaniu Natychmiastowe przywołanie ostatnio używanego kanału 4 komórki pamięci skanowanie kanałów Funkcja Dual Watch Szybki kanał 9

Parametry techniczne:

Napięcie zasilania: DC 13.8V
Temperatura pracy:-10oC +55oC
Krok: 10kHz
Wymiary: 138mm X 159mm X 48mm
.Waga: 870g (z akcesoriami i opakowaniem 1400g)

Nadajnik:

Moc wyjściowa: 4 watt
Tolerancja częstotliwości: +/- 300Hz
Wrażliwość modulacji: 3 mV
Możliwość modulacji: AM: 90% FM: 2 kHz

Odbiornik
Wrażliwość: AM: 0.5 uV (s/n 10dB) - FM: 0.5 uV (sinad 20dB)
Squelch: 1000uV
Stosunek s/n: 40 dB
Zniekształcenie: 3%
Impedancja anteny: 50 Ohm bezindukcyjny
Impedancja audio: 8 Ohm

.

Recenzje użytkowników

Brak recenzji.

Komentarze

Brak komentarzy.
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Podstawowe informacje na ten temat, mogą zostać znalezione w sekcji Polityka prywatnosci.
W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Więcej szczegółów w naszej Polityce plików cookie.