Sklep jest aktualnie w wersji beta, w razie problemów prosimy o kontakt.
Sklep:
Radio CB ALAN 199A.
Ocena:
1
1
głosów
Aby zakupić przedmiot, należy sie zalogować.
Informacje:

Radio CB ALAN 199A

Radiotelefon samochodowy na pasmo CB. Przeznaczony dla osób które okazjonalnie korzystają z radiotelefonu przy okazji wyjazdów służbowych lub wakacyjnych. Radiotelefon posiada tylko to co niezbędne czyli przełącznik kanałów, regulację głośności, regulacje blokady szumów SQ. Radiotelefon dobrze spełnia swoja funkcję w samochodach z silnikiem Diesla, oraz w samochodach benzynowych o małym poziomie zakłóceń elektrycznych.

Parametry techniczne:

Ilość kanałów: 40
Modulacja: AM
Szybki przełącznik na kanały 9 i 19
Moc nadajnika: przełącznik 4 W/1W
Napięcie zasilania:13,2 V
Wymiary: 38x124x190 mm

W zestawie: radiotelefon, mikrofon, uchwyt montażowy, uchwyt do mikrofonu, deklaracja zgodności CE (homologacja), instrukcja.

Recenzje użytkowników

Brak recenzji.

Komentarze

Brak komentarzy.
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Podstawowe informacje na ten temat, mogą zostać znalezione w sekcji Polityka prywatnosci.
W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Więcej szczegółów w naszej Polityce plików cookie.