Sklep jest aktualnie w wersji beta, w razie problemów prosimy o kontakt.
Sklep:
Radio CB INTEK M-799 PLUS
Ocena:
 ?
0
głosów
Aby zakupić przedmiot, należy sie zalogować.
Informacje:

Radio CB INTEK M-799 PLUS

Radiotelefon może nadawać zarówno w modulacji AM (popularnej w Polsce) jak i FM (używanej w wielu innych krajach Europy).Wśród dostępnych funkcji znajduje się bardzo przydatny Dual Watch, który umożliwia jednoczesny nasłuch na dwóch kanałach.Radio posiada także automatyczny skaner, który przeszukuje całe pasmo w poszukiwaniu trwających rozmów. Funkcja ta przydaje się np. w sytuacji, gdy na standardowym kanale obowiązującym w danym regionie nie możemy wywołać żadnego rozmówcy.Urządzenie posiada automatyczną blokadę szumów ASC - dzięki niej nie trzeba ręcznie regulować blokady szumów SQ co może być uciążliwe zwłaszcza w miastach, gdzie ilość zakłóceń gwałtownie rośnie.Jakość odsłuchu poprawia zainstalowany filtr ANL.Dzięki zastosowaniu skokowej regulacji czułości ATT użytkownik ma większe możliwości regulacji radioodbiornika.Multistandard został zaprojektowany zgodnie z normami każdego kraju Unii Europejskiej (łatwe ustawienie standardów, przełączanie 0/5).Funkcja ESP COMPANDER wzmacnia sygnał audio (głosu) w odbiorze i nadawaniu, daje klarowną i mocną modulację a na granicach zasięgu maksymalizuje odbiór i nadawanie (zwiększa zasięg pracy CB).Dynamiczny mikrofon wysokiej jakości z przełącznikiem Góra/Dół i blokadą klawiatury poprawia komfort użytkowania.

Parametry techniczne:

OGÓLNE:
Ilość kanałów: 40 AM/FM (400 AM/FM )
Zakres częstotliwości: 26.960 ? 27.400 MHz
Kontrola częstotliwości: Pętla fazowa PLL
Temperatura pracy: -10/+55 °C
Zasilanie: 13,8 V prąd stały ? 15 %
Wymiary zewnętrzne: 180x153x40 mm
Waga: 0,85kg

ODBIORNIK:
System odbioru: superheterodyna z podwojną przemianą częstotliwości
Częstotliwości pośrednie: 10.695 MHz i 455 kHz
Czułość: 0,5 uV przy 20dB SINAD w AM/FM
Moc wyjściowa audio: 2,0 W, 8 Ohm
Zniekształcenia akustyczne: < 8 % przy 1 kHz
Tłumienie częstotliwości lustrzanej: 65 dB
Separacja kanałów: 65 dB
Odstęp sygnał/szum: 45 dB
Pobór prądu przy odbiorze: 250 mA

NADAJNIK:
Moc wyjściowa: 4 W
Mudulacja FM: 1.8 kHz ? 0.2 kHz, AM: 85% do 95%
Pasmo przenoszenia: 500 Hz ÷ 3 kHz
Impedancja wyjściowa: 50 Ohm
Odstęp sygnał/szum: min 40 dB
Pobór prądu: 1100mA bez modulacji

Recenzje użytkowników

Brak recenzji.

Komentarze

Brak komentarzy.
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Podstawowe informacje na ten temat, mogą zostać znalezione w sekcji Polityka prywatnosci.
W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Więcej szczegółów w naszej Polityce plików cookie.